LT | RU


Vieta Jūsų reklamai

.

Apie mus

    Transporto paslaugos: krovinių gabenimas, prekių pristatymas, keleivinių mikroautobusų nuoma.


    Patikimo ir atsakingo vežėjo paieška, dažnai užtrunka tiek pat laiko, kiek ir krovinio pristatymas. Šiuo metu esant tokiai dideliai transporto bendrovių pasiūlai yra labai  sunku pasirinkti tinkamą vežėją, kadangi daugelis transporto paslaugas teikiančių įmonių tinkamai neatsižvelgią į teikiamų paslaugų  kokybę. Dėl to, nukenčia klientai.

 

    Savaime suprantama, krovinių pristatymas turi vykti per aiškiai nustatytą laikotarpį ir patenkinti kliento poreikius, tačiau daugumos įmonių pagrindinis tikslas -  greitas pasipelnimas. Taip dirba daugelis, tik ne “Eurocabs”.

 

    Mes sukūrėme mūsų įmonę, siekdami teikti tokio lygio paslaugas,  kurios leistų užtikrinti gerovę mūsų klientų verslui. Ir jau keletą metų nuosekliai siekiame savo pagrindinių tikslų:


     * prekių pristatymo laiku, 

     * kokybiško ir patikimo krovinių gabenimo, 

     * transporto paslaugų teikimo aukščiausiame lygije.


     Ir galime teikti, kad laikomės užsibrėžtų tikslų.

 

    Transporto kompanijos privalo atidžiai stebėti teikiamų paslaugų kokybę. Net ir nežymus darbo sutrikimas ar netikslus sprendimas gali atnešti daug nepatogumų klientams. Kad būtų išvengta visų galimų problemų ir nereiktų rizikuoti gabenant krovinius, tiesiog susisiekite su “Eurocabs” ir  Jums nereikės nerimauti, nes krovinys bus paimtas ir pristatytas saugiai ir laiku. Tai yra mūsų darbas, o visos problemos kylančios gabenant krovinį – yra mūsų rūpestis. Jums tereikia pateikti  informaciją  mūsų dispečerinei ir ramiai laukti patvirtinimo iš partnerių, kad pristatymas sėkmingai užbaigtas.


    Kelių transportas - nelengva sritis, kurioje yra daug subtilybių ir specifinių detalių. Su “Eurocabs” tai tampa prieinama visiems.


    Ieškodami vežėjo Jus norite surasti nuolatinį ir patikimą partnerį. Negalima pamiršti, kad daugeliui Jūsų krovinys - vien tik gabenimo objektas., tačiau mes aiškiai suvokiame, kad tai taip pat - pinigai, įsipareigojimai ir susitarimai. Pasirinkę vežėją “Eurocabs” galite būti ramūs, nes mes visada laikomės savo įsipareigojimų.


    Mums krovinių pervežimas - tai ne tik verslas, bet ir siekimas užtikrinti sėkmingą verslą mūsų klientams. Daugelis verslo klientų pasirinkę “Eurocabs” tuo įsitikino.